Rail Business Days 2024 Ostrava

15.2.2024

Vážení a milí obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní železniční výstavu a konferenci  Rail Business Days v Ostravě. Rail Business Days 2024  se koná na výstavišti Trojhalí Karolína v Ostravě od 11.6.2024 – 13.6. 2024. Vystavovat budeme kolejovou techniku Zephir, lokotraktory Zephir Crab a Zephir Lok a  další posunovací zařízení pro kolejová vozidla a komponenty pro kolejovou techniku.

Tento mezinárodní veletrh a konference železničního průmyslu přivítá odbornou veřejnost, firmy a státní instituce. Diskuse a výstavy se budou zabývat aktuálními tématy, řešeními a projekty v oblasti železničního průmyslu. Všechny srdečně zveme.

Hlavní témata konference Rail Business Days 2024 :

Inovace v železničním průmyslu. Diskuse o nových technologiích, digitalizaci, automatizaci a efektivitě v provozu železnic. Udržitelnost a ekologie. Řešení pro snížení dopadu železniční dopravy na životní prostředí, včetně energetické účinnosti a snižování emisí. Bezpečnost a kybernetická bezpečnost. Prevence nehod, ochrana před kybernetickými hrozbami a zabezpečení infrastruktury. Rozvoj infrastruktury. Plány na modernizaci a rozšíření železniční sítě, včetně nových tratí a stanic. Mezinárodní spolupráce. Diskuse o propojení železničních sítí mezi zeměmi a společných projektech.

Více informací  k Mezinárodnímu železničnímu veletrhu najdete na Rail Business Days 2024.